Успішна історія 6.

Банку не вдалося стягнути заборгованість по кредиту у розмірі 118577.99грн.

Наша клієнтка розповіла, що ПАТ КБ “ПриватБанк” звернувся до її сина  з позовом про стягнення заборгованості за кредитним договором у розмірі 118577.99грн. Пані Тетяна пояснила, що у 2011 році її син, отримавши кредит у сумі 5660 грн., став клієнтом ПАТ КБ “ПриватБанк”.

У 2019 році банк звернувся з вищевказаним позовом, вказавши, що її син має заборгованість перед банком у сумі 118577.99 грн.

АТ КБ «ПриватБанк» посилався на те, що її сином було укладено кредитний договір, шляхом підписання анкети-заяви про приєднання до Умов та правил надання банківських послуг в АТ КБ «ПриватБанк», відповідно до якого АТ КБ «ПриватБанк» надало йому грошові кошти у розмірі 4900 грн. 00 коп. у вигляді встановленого кредитного ліміту на картковий рахунок зі сплатою відсотків за користування кредитом.

Юрист, ознайомившись із договором та додатками до нього, встановив, що анкета-заява містить лише анкетні дані її сина, його контактну інформацію, але  не містить даних про умови кредитування. Також зазначив,що оскільки розмір процентів за користування кредитними коштами не був погоджений між сторонами договору, у АТ «КБ «Приватбанк» відсутні підстави для їх нарахування за визначеними ним ставками. Також дана заява не містила строки поверненя боргу.

Як наслідок суд виніс рішення, яким відмовив банку у стягненні коштів по заборгованості у розмірі 118577.99грн. та зобов’язавсплатити лише суму про кредитуванню5660 грн.

 

 

* Ім’я змінено з етичних міркувань.

Посилання на рішення суду:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/87566998

Замовити