Практика. Успішна історія 2

Незаконна відмова в отриманні земельної ділянки

До нас у компанію звернувся Власенко Д.В., який зіткнувся із проблемою при отриманні у власність земельної ділянки для ведення осг із земель комунальної власності.

Він розповів, що на підставі рішення Великохутірської сільської ради йому було відмовлено в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою, мотивуючи тим, що на дану вказану ділянку вже надано дозвіл іншій особі.

Досвідчений юрист нашої фірми пояснив, що відповідно до ч.7 статті 118 Земельного Кодексу України підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише невідповідність місця розташування земельної ділянки, а тому дана відмова є незаконною, а відтак-і порушення прав. Юрист проконсультував клієнта та допоміг вчасно скласти позовну заяву до суду, де докладно обґрунтував законні права чоловіка на отримання дозволу на розробку проекту землеустрою  осг з подальшою передачею у приватну власність.

Розглянувши позовну заяву за даною справою, суд виніс позитивне рішення: скасував протиправне рішення Великохутірської сільської ради та зобов’язав повторно розглянути заяву Власенко Д.В.

Посилання на рішення: http://reyestr.court.gov.ua/Review/82597275

Замовити